Preskočiť na obsah
Alexej Riško

Financie a poistenie

Alexej Riško

Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Obec
Lučenec
Od roku
2026
IČO
57 852 758

Alexej Riško

Slobodné povolanie (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
984 01 Lučenec
Na trhu od
21. augusta 2026
IČO
57 852 758
Právna forma
Slobodné povolanie (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Podnikanie v číslach

2026
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Alexej Riško

Alexej Riško – slobodné povolanie (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Lučenec. Podniká od 21. augusta 2026.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad finančné sprostredkovanie (poradenstvo).

Základné údaje

Obchodné meno
Alexej Riško
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
IČO
57 852 758
Dátum vzniku
21. augusta 2026
Miesto podnikania
984 01 Lučenec
Register finančných agentov a finančných poradcov
Národná banka Slovenska, vložka č. 294128
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 24. augusta 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Alexej Riško zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Finančné sprostredkovanie (poradenstvo)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Alexej Riško?

Miesto podnikania je v obci 984 01 Lučenec.

Čím sa Alexej Riško zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: finančné sprostredkovanie (poradenstvo).

Aké je IČO – Alexej Riško?

IČO je 57 852 758.

Odkedy podniká Alexej Riško?

Podnikanie začalo 21. augusta 2026.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Alexej Riško podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese alexej-risko.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.